خرید بازدید گوگل

خرید بازدید گوگل

ورودی از رپورتاژها به سایت یکی از روشهای مهم افزایش ترافیک سایت است. شرکت سرچ فن برای خرید بازدید سایت با ورودی از رپورتاژ سه پلن پیشنهادی دارد. که با نام خرید بازدید گوگل رپورتاژ آنها را دسته بندی کرده است . بعد از افزایش ورودی گوگل ، ورودی از بک لینکها مهمترین نوع ترافیک از نظر سئوکارها است . بر خلافِ  خرید ترافیک سایت   که بازدیدکننده مستقیما وارد سایتتان میگردد، در طرح های خرید بازدید گوگل رپورتاژ ، از رپورتاژهایتان با کلیک روی کلمات بک لینک شما وارد سایتتان میشوند.

خرید بازدید گوگل رپورتاژ به معنی افزایش ترافیک ارجاعی است . شما میتوانید آمار ترافیک ارجاعی را در  گوگل وب مستر سایت خود بررسی کنید. با اینحال برای انجام این نوع بازدید ، نیازی نیست سایتتان در نتایج گوگل، ایندکس شده باشد. برای سرچ فن از هر رپورتاژ فقط یک بک لینک شما قابل بازدید و کلیک است.

خرید بازدید گوگل رپورتاژ ترافیک ارجاعی سایت  از بک لینک ها را افزایش میدهد.

خرید بازدید گوگل رپورتاژ هم مثل سایر طرحهای سرچ فن سه پلن دارد. در هر سه پلن تمام IP های بازدید کننده در طی یک شبانه روز یکتا و غیرتکراری هستند. همه بازدیدها توسط نیروی انسانی و از سراسر ایران انجام میشود. توجه کنید که  به ازای هر عدد بازدید ما حد اقل 5 دقیقه در سایت شما مهمان هستیم.

برای اجرای پلنهای طرح خرید بازدید گوگل رپورتاژ ، تعداد بک لینک هایی که میخواهید کلیک شوند مهم است. مثلا میتوانید با سفارش یک پلن نقره ای حداقل یک بک لینک و حداکثر سه بک لینک ، برای پلن طلایی حداقل یک بک لینک و حداکثر پنج بک لینک و  یا برای پلن VIP حداقل یک بک لینک  و حداکثر هفت بک لینک را انتخاب کنید. برای بیشتر از هفت بک لنیک باید دو طرح را همزمان شارژ فرمایید. با طرحهای پیشنهادی سرچ فن آشنا شوید.

خرید بازدید گوگل

خرید بازدید گوگل رپورتاژ طرح نقره ای

افزایش بازدید سایت : در طرح نقره ای

تعداد 1000 بازدید انسانی با تایپ آدرس رپورتاژ شما  در آدرس بار ، فقط موبایل و فقط اینترنت دیتا و کلیک روی بک لینک مورد نظر ، 5 دقیقه ماندن روی سایت شما انجام میشود.
مبلغ خرید بازدید گوگل رپورتاژ نقره ای : دو میلیون و ششصد هزار تومان
مدت اجرای پروژه بین 10 تا 15 روز- تعداد بک لینکها حداقل یک و حداکثر سه بک لینک
مدت اجرای پلن روی سایت شما میتواند بسته به وضعیت کنونی سایتتان متغیر باشد. برای تنظیم مدت زمان اجرا لازم است حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طرح نقره ای ورود به سایت از بک لینک ها : 1000 بازدید طی 10 تا 15 روز ، دو میلیون و ششصد هزار تومان

یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین

تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

فهرست